Telefon Destek: 0(212) 277 0724 | 0(553) 799 1856 | 0(536) 280 2440

Hikayemiz

“Mr. Master” markalaşmanın en büyük adımını 2011 yılında attı. Elde ettiği başarılarla beraber bu başarıları ‘car care’ sektörüne de taşımış oldu. Ekipteki insanların güvenilir ve birçok önemli proje de yer alması sayesinde Mr. Master hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Kısa süre içinde ‘car care’ sektörü için birçok yeniliği hayata geçirmiş oldu. Yaptığı yeniliklerden bir tanesi “oto kuaför” olarak anılan bu sektörde en büyük eğitim merkezini kurmuş olmasıydı. Böylelikle ‘oto kuaför’ sektörüne kimlik kazandırma adımlarının ilki atılmış oldu. Car care sektörü için her gün farklı yeniliklerle müşterilerini karşılayan Mr. Master’ın web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerine ulaşabilir; istediğiniz ustaya otomobilinizle ilgili aklınızdaki soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Mr. Master, modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır. Tamamlanması planlanan 3 yıllık ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı başarılı işler ile sektöre liderlik yapan Mr. Master, müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

img

Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan klasik oto yıkama sistemlerine karşı, yaptığımız işler çağdaş ve alternatif olmasıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların geliştirilmesi ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini ileri düzeye taşıma adına çalışmalarını sürdürmektedir; söz konusu hedefi de bir standart haline getirmeyi amaçlamaktadır.

01

Misyon / Vizyon

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız 'Susuz / Gezici Araç Temizliği' konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü açık ve hizmeti anında kazanca çeviren, hizmet verilirken aynı anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir firmalardan biri konumundadır.

02

Mr. Master’ın önemli amaçlarından bir tanesi ise, küresel ısınma ve susuzluğun olumsuz etkilerinin Türkiye’de olduğu kadar dünyada da büyük bir problem olduğu anlaşıldığından beri, “Nano-Teknolojik” ürünleri, “Çevreci” yaklaşımı ve “Ekolojik” yapısı ile yeni dünya düzeninde, ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermiştir.

03
img
img
img